Menadżer logistyki (transport multimodalny) - SYNEX Logistics Menadżer logistyki (transport multimodalny) - SYNEX Logistics
Menadżer logistyki (transport multimodalny)
Polska
Remote

W związku z rozszerzeniem działalności, poszukujemy kreatywnego specjalisty z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie międzynarodowej logistyki, który chciałby dołączyć do naszego zespołu profesjonalistów. Kilka szczegółów:

Obowiązki:
  • Organizacja procesu dostaw towarów w ustalonych terminach, w odpowiedniej ilości i minimalnymi kosztami;
  • Wybór optymalnego schematu logistycznego;
  • Negocjowanie stawek frachtowych;
  • Monitorowanie przemieszczania się towarów w drodze;
  • Poszukiwanie i angażowanie nowych podwykonawców;
  • Komunikacja z podwykonawcami;
  • Praca z kontrahentami;
  • Przekazywanie potwierdzonych (zweryfikowanych) faktur do płatności oraz kontrola statusu płatności;
  • Prowadzenie dokumentacji towarzyszącej.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z transportem multimodalnym co najmniej 2 lata;
  • Biegła znajomość języka angielskiego zarówno ustnie, jak i pisemnie (na poziomie Upper- Intermediate);
  • Znajomość programów 1С, MS Office;
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, skrupulatność w dbałości o szczegóły;
  • Umiejętność pracy w zespole i przekazywania informacji;
  • Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premii.
  • Oficjalne zatrudnienie od pierwszego dnia.
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia i kursy mające na celu rozwój Państwa potencjału.
  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie i motywację.

    NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDNIEGO STANOWISKA?
    Po prostu wyślij nam swoje CV — na pewno skontaktujemy się z tobą, gdy pojawią się odpowiednie oferty pracy.
    A lazy image