Senior Business Development Manager v Logistice - SYNEX Logistics Senior Business Development Manager v Logistice - SYNEX Logistics
Senior Business Development Manager v Logistice
Praha
In office
Práce na dálku
Náplň práce:
  • Akvizice nových klientům z řad významných českých společností
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • Vyjednávání ohledně obchodních podmínek
  • Plánování rozpočtu a obchodní strategie
  • Analýza obchodních výsledků
Požadavky:
  • Předchozí zkušenosti s obchodem v oblasti logistiky
  • Zkušenost s akvizicí významných klientů na českém trhu
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti a dovednosti
  • Optimistická a energetická osobnost
  • Aktivní znalost angličtiny (denní komunikace v Aj)
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Znalost ruského/ukrajinského jazyka výhodou
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Možnost podílet se na rozvoji rychle rostoucí společnosti
  • Mezinárodní prostředí
  • Možnost spolupráce na HPP, nebo ŽL
  • Adekvátní platové ohodnocení skládající se z fixní a bonusové složky
  • Příjemnou pracovní atmosféru a pracovní svobodu

    NENAŠLI JSTE VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO, KTERÉ HLEDÁTE?
    Stačí nám zaslat svůj CV a my vás budeme kontaktovat, jakmile se objeví volné pozice vhodné právě pro vás.
    A lazy image