Otevřeli jsme nové zastoupení v Kazachstánu | 3PL Operator Otevřeli jsme nové zastoupení v Kazachstánu | 3PL Operator

S rostoucím objemem a poptávkou po službách rozšířila společnost SYNEX Logistics své možnosti. Jsme rádi, že se můžeme podělit o skvělé zprávy! Otevřeli jsme nové zastoupení v Kazachstánu, které doplňuje naše stávající kanceláře na Ukrajině a v České republice.

Tento důležitý krok zlepší komunikaci, zkrátí dodací lhůty a optimalizuje dodavatelské řetězce. Kromě toho vytvoří jedinečnou příležitost k rozvoji partnerství s místními podniky a k hlubší integraci do místní logistické komunity.

Náš tým se vždy snažil vytvářet logistiku bez hranic, aby pomáhal firmám růst a rozvíjet se v globálním měřítku. Nové zastoupení v Kazašské republice není jen rozšířením naší geografické přítomnosti, ale také příležitostí poskytovat specializovaná logistická řešení šitá na míru potřebám regionu.

SYNEX Logistics bude věnovat zvláštní pozornost následujícím oblastem činnosti:

  • Export a import mezi Čínou a zeměmi EU, stejně jako import do Uzbekistánu . Obchod mezi Čínou a zeměmi Evropské unie hraje důležitou roli ve světové ekonomice a zajišťuje strategický rozvoj globálního podnikání. Obdobně dovoz do Uzbekistánu přispívá k vytváření stabilních obchodních vztahů mezi zeměmi a oboustranně výhodné výměně zdrojů. Jsme připraveni je poskytnout.
  • Skladová logistika. Naše moderní sklady jsou podpůrným bodem pro vaše podnikání. Garantujeme optimální využití prostoru a zdrojů, zachování kvality produktů po celou dobu skladování, kvalitní účetnictví, řízení zásob, spolehlivé a rychlé dodávky.
  • Cross-docking. Poskytujeme nejkratší cestu ke klientovi, minimalizujeme prostoje a zlepšujeme kvalitu služeb.
  • Nákladní tranzit přesTranskaspická mezinárodní dopravní cesta ( TMTM). Je to důležitá tepna spojující Evropu a Asii. Touto cestou provádíme nepřetržitou dodávku zboží. Náš tým poskytuje plnou podporu – od plánování až po realizaci.

Díky rychlým řešením, spolehlivé podpoře našich partnerů a odbornosti našeho týmu se pozice společnosti SYNEX Logistics na kazašském trhu rychle upevňuje.

 

Obecně byste měli vědět, že zajišťujeme mezinárodní námořní, leteckou, silniční, železniční a multimodální přepravu. Poskytujeme komplexní služby včetně smluvní logistiky, dopravní logistiky, celního zprostředkování a specializované projektové a výstavní logistiky.

Bez ohledu na typ nákladu nebo potřeby jsme připraveni poskytnout nejlepší řešení. Splňujeme mezinárodní standardy kvality a máme rozsáhlé zkušenosti s manipulací se všemi typy nákladů. Naše rozsáhlé odborné znalosti v oblasti logistiky a hluboké porozumění regulačnímu rámci EU nám pomáhají řešit nejsložitější problémy a zajišťují efektivitu, přesnost a spolehlivost každého dodavatelského řetězce.

Společnost SYNEX Logistics je tu vždy pro vás, připravena na nové výzvy a úspěchy. Naše efektivní dopravní a skladová logistika je vaší strategickou výhodou.

Zlepšujeme budoucnost logistiky v zájmu společného rozvoje!

A lazy image
KONTAKTUJTE NÁS