SYNEX LOGISTICS ВСТУПИЛА В EBA
![](https://synexlogistics.com/wp-content/uploads/2023/11/synex-logistics-priynyato-v-chleni-european-business-association.webp)
Спеціалісти SYNEX LOGISTICS завжди прагнуть бути в “коннекшені” з бізнес-спільнотою. У вересні 2022 року ми приєдналися до European Business Association.
Стати членом EBA — це можливість першими дізнаватися про зміни в законодавстві, заручитися підтримкою бізнес-спільноти, вирішувати проблеми (зокрема, які виникають у наших клієнтів) на державному рівні.
Європейська Бізнес Асоціація є найбільшим об’єднанням підприємств, що працюють в Україні. Ми щиро раді стати частиною асоціації!
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ